Služby

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v komfortně vybavených apartmentech a pokojích v historickém jádru města s možností parkování ve dvoře.

 

Rezervace, ceník

Rezervovat pokoj si můžete telefonicky, e-mailem, faxem,  písemně či osobně na kontaktech uvedených zde. V případě zájmu Vás rádi provedeme penzionem. Recepce je otevřena průběžně mezi 7. - 20. hodinou. Pro dlouhodobé hosty, skupiny či firmy nabízíme po domluvě množstevní slevy.

Jednolůžkový pokoj se snídaní        890,- Kč
Dvoulůžkový pokoje se snídaní      1350,- Kč
ostatní ceny naleznete zde:       Ceník                            

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, televizi, Wifi připojení, lednici a rychlovarnou konvici. 
 
Apartmenty jsou dvou- a třípokojové (1-2 ložnice, komfortně zařízený obývací prostor se sedací soupravou, vybavená kuchyňka se spotřebiči, samostatná koupelna se sprchou či vanou). Televize, telefon, Wifi připojení jsou standartem.
K dispozici je i prostorný apartment s pěti ložnicemi a velkou společenskou místností, vhodný na rodinné oslavy či firemní školení.   

Aktuality

Napište nám!

14.07.2011 19:39
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.